غبار دیابت کنترل شیمیایی کلم بروکلی

غبار: دیابت کنترل شیمیایی کلم بروکلی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری روایت مهدی پاکدل از تنگه ابوقریب

بازیگر فیلم ‘تنگه ابوقریب’ گفت: تاثیری که فیلم تنگه ابوقریب می گذارد جهت نسل جوان و نوجوان کشور عزیزمان ایران هست. این نسل باید با تاریخ و از دوران دفاع مقدس آش

روایت مهدی پاکدل از تنگه ابوقریب

روایت مهدی پاکدل از تنگه ابوقریب

عبارات مهم : ایران

بازیگر فیلم ‘تنگه ابوقریب’ گفت: تاثیری که فیلم تنگه ابوقریب می گذارد جهت نسل جوان و نوجوان کشور عزیزمان ایران هست. این نسل باید با تاریخ و از دوران دفاع مقدس آشنا شود و این فیلم تصویری واضح از آن دوران به مخاطب ارائه داده است.

مهدی پاکدل بازیگر سینمای کشور عزیزمان ایران که امسال با دو فیلم “تنگه ابوقریب” و “چهارراه استانبول” در جشنواره فیلم فجر حاضر شده است بود در گفت وگو با میزان، درخصوص حضور خود در فیلم تنگه ابوقریب گفت: جهت من همواره کار با بهرام توکلی مثل یک آرزو بوده است لیکن سینمای وی را به شدت دوست داشتم.

وی به همین جهت ادامه داد: امسال خوشبختانه توانستم با دو کارگردان محبوبم دو نقش بسیار متفاوت و تاثیرگذار را ایفا کنم. تمام تلاشم را انجام دادم این دو نقش را با اینکه از لحاظ مختصات فرماندهی به هم شبیه هستند به شکلی متفاوت بازی کنم.

بازیگر فیلم “چهارراه استانبول” بازی در فیلم “تنگه ابوقریب” را بی بدیل خواند و افزود: به شدت در فیلم تنگه ابوقریب احساس همذات پنداری داشتم و در بسیاری از صحنه ها متاثر می شدم. اکثر عوامل گروه ما در وقت جنگ حضور داشتند و تجربه آنها در درک فضای آن وقت به شدت به بازیگران کار کمک می کرد.

وی تاثیرگذاری فیلم تنگه ابوقریب را اتفاقی نادر در سینمای دفاع مقدس خواند و اذعان کرد: تاثیری که فیلم تنگه ابوقریب می گذارد جهت نسل جوان و نوجوان کشور عزیزمان ایران بوده و مخاطب مهم ما همین نسل هست. این نسل باید با تاریخ و از دوران دفاع مقدس آشنا شود و این فیلم تصویری واضح از آن دوران به مخاطب ارائه داده هست. تمام فیلم تنگه ابوقریب جهت تک تک بازیگران تکان دهنده بود و ما خودمان را دقیقاً در همان وقت تصور می کردیم.

روایت مهدی پاکدل از تنگه ابوقریب

پاکدل با اشاره به شباهت ظاهری خود در دو فیلم حاضر در جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: فیلمبرداری هر دو فیلم همزمان شده است بود و به همین علت نمی شد تفاوت بسیار زیادی در گریم داشت. البته شباهت ظاهری من در دو فیلم “تنگه ابوقریب” و “چهارراه استانبول” جهت خود من جالب بود. لیکن این دو شخصیت نشان دهنده یک قهرمان در دو برهه زمانی مهم در تاریخ کشور عزیزمان ایران را نشان می داد. اینکه یک قهرمان در سال ۶۷ و یک قهرمان در سال ۹۵ را در کنار یکدیگر بازی کردم جهت من اتفاق بسیار مهمی هست. امیدوارم توانسته باشم تفاوت های میان این دو کاراکتر را در ریز جزییات نشان داده باشم.

واژه های کلیدی: ایران | سینمای | قهرمان | استانبول | استانبول | مهدی پاکدل | اخبار فرهنگی و هنری

روایت مهدی پاکدل از تنگه ابوقریب

روایت مهدی پاکدل از تنگه ابوقریب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs