غبار دیابت کنترل شیمیایی کلم بروکلی

غبار: دیابت کنترل شیمیایی کلم بروکلی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خسرو شکیبایی از جان گذشته بود

پرویز پرستویی در نهمین سالروز درگذشت خسرو شکیبایی با یادآوری علاقه این بازیگر به کارش گفت که آدم‌هایی مانند خسرو باعث می‌شوند رفتار، منش، شکل کارکردن و ازخودگذش

خسرو شکیبایی از جان گذشته بود

خسرو شکیبایی از جان گذشته بود

عبارات مهم : بازیگر

پرویز پرستویی در نهمین سالروز درگذشت خسرو شکیبایی با یادآوری علاقه این بازیگر به کارش گفت که آدم هایی مانند خسرو باعث می شوند رفتار، منش، شکل کارکردن و ازخودگذشتگی را یاد بگیریم.

این بازیگر سینما در گفت وگو با ایسنا، با یادآوری ۲۸ تیر ماه ۸۷ روز تلخ درگذشت خسرو شکیبایی اظهار کرد: در شمال بودم که ساعت ۸ صبح موبایلم زنگ خورد و نام شکیبایی روی آن افتاد. گوشی را برداشتم و سلام کردم. صدایی که شنیدم شبیه خسرو بود ولی او نبود. گفت من خسرو نیستم، پویا پسر خسرو هستم. شوکه شدم و او ادامه داد: خسرو فوت شد.

خسرو شکیبایی از جان گذشته بود

وی شنیدن این خبر را بسیار غیرقابل باور بیان کرد و گفت: خسرو برایم بسیار مهم بود. شاید تنها در دو کار «شکار» و «روانی» را با هم همکاری داشتیم ولی زیاد از خود کار رفاقت کردیم. قبل از ورودم به عرصه بازیگری به دیدن تئاترهای حرفه ای می رفتم و شیفته بازی خسرو بودم و صدای دلنشین او همچنان در گوشم طنین انداز است.

پرستویی ادامه داد: به سرعت از شمال راهی پایتخت کشور عزیزمان ایران شدم و از همان جا به کسانی که می شناختم این خبر بد را انتقال یافته کردم و در عرض یک ساعت دنیا خبردار این اتفاق ناگوار شد. به منزل سینما رفتم و در آنجا علیرغم اینکه بسیار سخت بود راجع به برنامه های خسرو تصمیم بگیریم ولی تلاش کردیم آنچه در شأن او بود اتفاق بیفتد.

پرویز پرستویی در نهمین سالروز درگذشت خسرو شکیبایی با یادآوری علاقه این بازیگر به کارش گفت که آدم‌هایی مانند خسرو باعث می‌شوند رفتار، منش، شکل کارکردن و ازخودگذش

وی با اشاره به روی تشییع این بازیگر اظهار کرد: آن روز هم بسیار عجیب بود و شلوغی بیش از حد باعث شد پیکر خسرو مخفیانه از درب پشت تالار وحدت وارد و بعد از آن به جای آمبولانس با پاترول از پشت تالار به بهشت زهرا (س) انتقال یافته شود و خودم هم با موتور به آنجا رفتم.

پرستویی ادامه داد: در بهشت زهرا هم با وجود آنکه مدیر آنجا اعتقاد بود به خاطر شلوغی امکان خاکسپاری وجود ندارد ولی با آرام کردن مردم به مشکل این کار انجام شد. با دیدن آن صحنه ها فهمیدم یک هنرمند چقدر می تواند در دل مردم جا داشته باشد. اعتقاد دارم علاوه بر بازی خاص ای که او داشت ولی مردم زیاد خسرو را به خاطر مناعت طبع اش دوست داشتند و خلوصی که در برابر مخاطبانش داشت و هر لحظه خودش را در برابر آن ها پایین می آورد.

این بازیگر با تسلیت مجدد به خانواده خسرو شکیبایی و جامعه هنری گفت: او از جان گذشته بود و تمام وجودش را جهت بازیگری هزینه می کرد و مطمئنم که هر لحظه کنار ما است و یادش گرامی خواهد بود. همین طور که الان با گذشت ۹ سال همچنان هنگامی که صدایش را می شنویم و نامش می آید فکر می کنیم در کنار ما حضور دارد.

خسرو شکیبایی از جان گذشته بود

واژه های کلیدی: بازیگر | بازیگری | خسرو شکیبایی | پرویز پرستویی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs