غبار دیابت کنترل شیمیایی کلم بروکلی

غبار: دیابت کنترل شیمیایی کلم بروکلی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تدوین و ابلاغ منشور گفت‌وگوی سیاسی را به فال نیک می‌گیریم

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، گفت: اقدام وزارت کشور در تدوین منشور گفت‌وگوی سیاسی و ابلاغ آن را به استانداران به فال نیک می‌گیریم.

تدوین و ابلاغ منشور گفت‌وگوی سیاسی را به فال نیک می‌گیریم

تدوین و ابلاغ منشور گفت وگوی سیاسی را به فال نیک می گیریم

عبارات مهم : سیاسی

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، گفت: اقدام وزارت کشور در تدوین منشور گفت وگوی سیاسی و ابلاغ آن را به استانداران به فال نیک می گیریم.

قاسم میرزایی نکو در گفت وگو با ایسنا با اشاره به ابلاغ منشور گفت وگوی سیاسی از سوی وزارت کشور به استانداران در جهت تقویت رابطه بین دولت و تشکل های سیاسی و صنفی، بیان کرد: این منشور نشات گرفته از کمیسیون ماده ۱۰ احزاب است که معاون سیاسی وزارت کشور مدیر این کمیسیون هست. در این کمیسیون مطرح شده است که احزاب باید بتوانند با یکدیگر گفت وگو کنند و الزاما خط خاصی نباشد.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در ادامه با بیان اینکه «احزاب در بعضی از پرسشها مهم کشور باید به جمع بندی برسند» گفت: امروز ۸۰ درصد پرسشها یکسان و ۲۰ درصد آن صنفی و مخصوص خود تشکل هاست. اینکه وزارت کشور چنین بخشنامه ای را تدوین و به همه استانداران ابلاغ کرده است را باید به فال نیک گرفت که در شهرستان ها نیز این عنوان شکل بگیرد.

تدوین و ابلاغ منشور گفت‌وگوی سیاسی را به فال نیک می‌گیریم

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی افزود: گفت وگو یک بحث اساسی هست. ما هرچه بتوانیم با یکدیگر گفت وگو کنیم بهتر از این است که از دور یکدیگر را تضعیف کنیم و یا علیه یکدیگر اقدامی داشته باشیم.

میرزایی نکو با اشاره به اینکه «در این منشور ذکر شده است دولت خود را عقل کل نمی داند و علاقه مند است که با عقل جمع کشور را اداره کند» گفت: منظور این است که افراد در همه محورها باید جمع بندی داشته باشند. ممکن است یک مدیر اجرایی و یا مدیر یک قوه در یکسری از پرسشها نظر خاصی داشته باشد، ولی اگر عقل سیاسی جمعی یک مسئله را دنبال کند به نتیجه بهتری خواهد رسید.

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، گفت: اقدام وزارت کشور در تدوین منشور گفت‌وگوی سیاسی و ابلاغ آن را به استانداران به فال نیک می‌گیریم.

ناظر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، گفت: تا به امروز کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در زمینه گزارش کنگره ها و تمدید پروانه و یا ثبت پروانه تازه فعالیت داشته هست، در حالی که از نظر من نقش عمده این کمیسیون باید توجه به نکاتی باشد که در این منشور به آن اشاره شده است هست. ما هرچه زیاد بتوانیم جلسات کمیسیون را به سمت گفت وگوی احزاب ببریم، تا احزاب جایگاه خود را پیدا کنند عملکرد موفق تری خواهیم داشت. هرچه زیاد احزاب جایگاه خود را پیدا کنند، پرسشها و پرسشها سیاسی به نوبه خود بهتر مورد تجزیه و تحلیل و برطرف و رجوع، قرار می گیرد.

واژه های کلیدی: سیاسی | کمیسیون | وزارت کشور | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs